آنچه درباره فروشگاه عارف تایر باید بدانید

عارف تایر با هدف ایجاد یک فروشگاه تخصصی در زمینه عرضه و فروش انواع لاستیک در کل ایران آغاز به کار کرد. عارف تایر با داشتن افتخار سالها همکاری با شرکت های تولید کننده داخلی و خارجی لاستیک این ادعا را دارد که قادر به ارائه محصولات اصل و باکیفیت با قیمت منصفانه جهت رضایتمندی مشتریان خواهد بود.

نحوه عرضه محصولات

با نحوه عرضه محصولات فروشگاه عارف تایر آشنا شوید

سفارش‌ها مطابق بازه زمانی که مشتریان هنگام ثبت سفارش انتخاب می‌کنند، تحویل داده خواهد شد. همچنین امکان تحویل سفارش در همه روزهای هفته وجود دارد .

این سفارشات با زمان تقریبی بین 1 تا 5 روز کاری با توجه به مسافت ارسال به مقصد و با قابلیت رهگیری سفارش و بدون امکان انتخاب بازه‌ی زمان تحویل خواهد شد.

کلیه سفارش‌‏های ثبت شده در سایت عارف تایر به وسیله ارسال کد سفارش از طریق پیام کوتاه ، در صف پردازش قرار می‏‌گیرند. عارف تایر همواره در ارسال و تحویل کلیه سفارش‌‏های ثبت شده، نهایت دقت و تلاش خود را انجام می‌دهد. با وجود این، در صورتی که موجودی محصولی در عارف تایر به پایان برسد، حتی پس از اقدام مشتری به سفارش‌‏گذاری، حق کنسل کردن آن سفارش و یا استرداد وجه سفارش برای عارف تایر محفوظ است و یا مشتری می‏‌تواند به جای کالای به اتمام رسیده، محصول دیگری را جایگزین کند.

بروز هرگونه خطا نسبت به درج قیمت و ارزش ریالی کالاهای موجود در سایت عارف تایر، حق بلا اثر نمودن سفارش و خرید انجام شده توسط مشتری، برای عارف تایر محفوظ است. عارف تایر در اسرع وقت وجوه دریافتی را به حساب اعلام شده توسط مشتری واریز و عودت می‌نماید و مشتری با ورود به سایت عارف تایر می‌پذیرد از این امر آگاهی داشته و در این خصوص ادعایی نخواهد داشت.