بهترین لاستیک خارجی

بهترین لاستیک خارجی

لاستیک خودرو را میتوان حیاتی ترین بخش در اتومبیل دانست و قبل از اینکه بخواهیم لاستیک خودرو خود را عوض کنیم باید به فاکتورهای مختلف و تولیدات برندها آشنا باشیم.

تایر (Tire یا با املای خارج از آمریکای شمالی Tyre) که مهم ترین قسمت در خودرو هست، علاوه بر اینکه ضربات وارد شده به خودرو را جذب خود میکند، میتواند نرمی حرکت و آسایش بیشتر سرنشینان را هم تامین کند؛ پس میتوان گفت که نقش ایمنی هم در خودرو دارد.

کیفیت لاستیک هرچه بالاتر رود، فرمان پذیری بهتر و هدایت بیشتری روی آسفالت و خاکی دارد، و وقتی که داخل گودال آب یا مایعات دیگر می افتد، هدایت بیشتری از طریق شیارها یا آج لاستیک وجود دارد.

همچنین هنگام ترمزگرفتن، خودرو خیلی روان تر عمل کرده و باعث میشود تا حس بدی به اتاقک ماشین، راننده و سرنشینان وارد نشود. تاریخچه لاستیک خودرو به یک قرن قبل برمیگردد که امروزه از شکل مدرن آن استفاده میشود.

لاستیک های اولیه توپر بودند و در گاری ها و درشکه ها استفاده میشد، چیزی که الان هم شاهده آن هستیم و فناوری تیوپ بعدها به لاستیک اضافه گردید که باعث تحولات بسیار خوبی شد.

در حال حاضر، لاستیک ها در کاربردهای مختلف ساخته و روانه بازار میشوند که برندهای خارجی و ایرانی در این زمینه فعال هستند. اگر شما هم جزو آن دسته از مشتریانی هستید که لاستیک های خارجی را به برندهای داخلی ترجیح میدهید پس ادامه را ازدست ندهید.

بهترین لاستیک خارجی در ایران کدام است؟

باتوجه به مشکلاتی که در پساتحریم ایران به وجود آمد باعث شد تا برندهای خارجی از جمله شرکت های اروپایی و آسیایی فعال در بازار خودروی ایران، از بازار ایران خروج پیدا کنند و کار کمی برای مشتریان ایرانی خواستار برندهای خارجی سخت تر شد.

این مورد تنها مشکل اصلی نبود و با بی ارزش شدن پول ملی، رقم های مبادله برای خرید بهترین لاستیک خارجی در ایران هم افزایش پیدا کرد و همین امر سبب شد تا تایرهای وارداتی کمتر شده و قیمت آنها افزایش پیدا کند.

حال میخواهیم به بهترین برندهای تولیدکننده لاستیک بپردازیم که وارداتی هستند و خیال شما را از لحاظ کیفیت و کارایی راحت میکنند.

1- Yokohama

نام کامل: The Yokohama Rubber Company, Limited

کشور سازنده: ژاپن

2- Toyo

نام کامل: Toyo Tire Corporation

کشور سازنده: ژاپن

3- Falken

نام کامل: Falken Tires

کشور سازنده: ژاپن

4- Continental

نام کامل: Continental AG

کشور سازنده: آلمان

5- Goodyear

نام کامل: The Goodyear Tire & Rubber Company

کشور سازنده: ایالات متحده آمریکا

6- Dunlop

نام کامل: Dunlop Tyres

کشور سازنده: ایالات متحده آمریکا

وقتی که قصد خرید بهترین لاستیک خارجی را دارید باید به فاکتورهای مختلف توجه بکنید، یکی از کارهای ساده ای که میتوان قبل از خرید به آن اشاره کرد اینست که به فابریک بودن آن توجه کنید که لاستیک کارکرده را به عنوان نو به شما نفروشند.

در کنار کیفیت بالای برندهای خارجی، متاسفانه لاستیک های خارجی به خاطر واردات و محاسبه آنها با دلار میتواند هزینه بالاتری را به شما تحمیل کند و در نهایت تصمیم گیرنده شما هستید.

در عارف تایر میتوانید بهترین و معتبرترین برندهای لاستیک سازی را مشاهده و به صورت اینترنتی خرید کنید. عارف تایر در اولین فرصت محصول خریداری شده را به دست شما میرساند و به شما قبل از خرید مشاوره رایگان ارائه میدهد.

اخبار خودرو